Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Jurnalul Sashei

+2
tudor
Alina
6 participanți

In jos

Jurnalul Sashei Empty Jurnalul Sashei

Mesaj Scris de Alina Lun Noi 11, 2013 1:37 pm


Bun deci aceasta este a doula mea poveste!!Dupa cum ati vazut foarte multi dinte noi ati facut povesti cu noi ca personaje si m-am gandt  sa fac si eu una (sau ceva de genul).Dar cum idea mi se parea deja banala am decis  sa o fac mai “in stilul meu”!!! J
Uitati care e idea :Am ales 4 membrii ca personaje principale(dar vor aparea si ceilalti) si  trebuie sa va dati seama cine sunteti.Sper sa va placa. <3
                                                     Jurnalul Sashei  
                   Vineri 13 septembrie
Iar plecam.Se pare ca tata  iar a fost transferat in alta tara.De data asta plecam in Anglia.Dar macara o sa plec din casa asta .De cand bunicul nu mai e au inceput sa mi se intample o serie de lucruri pe care nu le inteleg.Din pod se aud niste sunete ca si cum cineva ar lovi in pereti,iar de fiecare data cand cobor noaptea in bucatarie aud apa cum picura dar cand ma intorc….nimic.Ma rog suna nebuneste dar eu stiu ce aud.Si multe alte chestii dar nu am nici timp nici hartie sa le scriu pe scurt … casa e bantuita.
Cat despre tata  lucreaza ca seismolog si a fost  sa periferia Londrei.In mod normal trebuia sa plecam peste 2 sptamani dar o sa  aici ultimul an de scoala si ca sa nu ratez  primele zile de scoala o sa plecam maine.Am uitat sa mentionez ca eu tata si colegii lui o sa locuim in acesa casPartea buna e ca si ei au copi de varsta mea .MACAR NU O SA MOR SINGURA DE PLICTISEALA.
Sambata 14 Sept.
Suntem pe drum. Mergem de 4 ore iar drumul parca nu de mai termina…si nu cred ca poate fi mai rau de colegii lui (si copii lor) cantand duda-duda.Macar noii mei colegi de casa sunt de treaba .
Dilan- E de treaba si foarte  haios .Stie ce sa spuna si in cele mai aiurea momente.Nu e ca ceilalti baieti .In plus semanam mult .
Ashley-E cea mai mare dinte noi .E foarte inteligenta perspicace si putin misteriosa .
Kevin-Eputin mai…dus! Nu e nebun dar e mereu pus pe caterinca .E amuzant deobicei in plus e un tip de treaba  cu care te intelegi foarte usor  .
Lisa-O fata draguta dar totus interesanta.

Cum am ajuns me-am ales camerele  am primit regulile casei  si cam asa s-a dus si restul zilei.Apropo se pare ca nu o sa ma plictidesc asa cum am crezut .Azi dimineata  am auzit o discutie intre tata si domnul Morgan(tatal lui Dilan): 

                                                                                                                    
Alina
Alina
Nivel 1
Nivel 1

Mesaje : 92

Data de inscriere : 15/07/2013


Sus In jos

Jurnalul Sashei Empty Re: Jurnalul Sashei

Mesaj Scris de tudor Mar Noi 12, 2013 1:18 am

mhhhh interesant next
tudor
tudor
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 386

Data de inscriere : 18/08/2013


http://darkness-knight.forumgratuit.ro

Sus In jos

Jurnalul Sashei Empty Re: Jurnalul Sashei

Mesaj Scris de alexx12 Mar Noi 12, 2013 1:30 am

Tare Very Happy
ia baga tu next mai repede, asa, ca sa nu venim la tine sa te omoram ca si la albert manwart de pe forumul vechi Smile)
alexx12
alexx12
Nivel 1
Nivel 1

Mesaje : 96

Data de inscriere : 08/08/2013


Sus In jos

Jurnalul Sashei Empty Re: Jurnalul Sashei

Mesaj Scris de Alex Mar Noi 12, 2013 6:19 am

CE supeeeeeeeeeeeeeeer! Very Happy
Ma bucur ca ai pus denumirea "juranlul sashei" mai ales ma bucura ca ai spus Sasha Smile)))
Povestea are un inceput interesanr,vreau next bounce
Alex
Alex
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 333

Data de inscriere : 28/07/2013


Sus In jos

Jurnalul Sashei Empty Re: Jurnalul Sashei

Mesaj Scris de Alexa Mar Noi 12, 2013 7:23 am

Interesant...acu pot sa ghicesc sau nu...te rog sami spui daca am ghicit.
Deci...

Cumva din intamplare eu sunt,,,nush...sa zicem...Ashley ?

Oricum ar fi e foarte misto...NEXT
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

Jurnalul Sashei Empty Re: Jurnalul Sashei

Mesaj Scris de Alina Mar Noi 12, 2013 9:02 am

Da poti incerca dar o sa va spun la toti in acelas timp !!Vreau sa vad parerea fiecaruia  si cat de aproape sunteti Smile)))
Alina
Alina
Nivel 1
Nivel 1

Mesaje : 92

Data de inscriere : 15/07/2013


Sus In jos

Jurnalul Sashei Empty Re: Jurnalul Sashei

Mesaj Scris de Anna Mar Noi 12, 2013 9:10 am

Next Alinush Wink Very Happy  Smile)))  prea tare
Anna
Anna
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 201

Data de inscriere : 28/07/2013


Sus In jos

Jurnalul Sashei Empty Re: Jurnalul Sashei

Mesaj Scris de alexx12 Mar Noi 12, 2013 1:39 pm

Hmmmm...cred ca eu sunt dilan...sau kevin...totusi, sunt singurul care crede ca personajul kevin aduce mai mult a tudor sau doar eu cred asta Smile)
alexx12
alexx12
Nivel 1
Nivel 1

Mesaje : 96

Data de inscriere : 08/08/2013


Sus In jos

Jurnalul Sashei Empty Re: Jurnalul Sashei

Mesaj Scris de Alexa Mier Noi 13, 2013 3:37 am

Smile))) nu dar tu creyi ca evin aduce a TUDOR
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

Jurnalul Sashei Empty Re: Jurnalul Sashei

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum