Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pretty Little Liars

3 participanți

In jos

Pretty Little Liars Empty Pretty Little Liars

Mesaj Scris de Alex Mier Dec 25, 2013 11:46 am

Pretty Little Liars Oppywx

E vorba despre 5 prietene:Aria,Emily,Spencer,Hannah si Allison,care erau adolescente.Intr-o seara pleaca intr-o casuta mica de langa casa prietenei lor,Spencer.Au consumat alcool,au facut bancuri,cam tot ce fac adolescentii,si au adormit.Cand s-au trezit Allison si Spencer lipseau,Spencer insa reveni si spuse ca Allison a disparut,aceasta a fost data in cautaare.Fix peste un an,a fost gasita si Allison,dar moarta...cele 4 prietene ramase pleaca la inmormantarea acesteia,si,indata dupa inmormantare,toate 4 deodata primesc un mesaj pe telefon,de la o persoana cu numele "-A" de la Allison,de la prietena lor moarta.In timpul care urmeaza ele primesc fiecare mesaje de la "-A" care scrie secretele pe care doar Allison le stia.Astfel,dupa un timp,toate sufera o incercare de a fi omorate.Spencer este atacata de sotul surorii ei care era cmplicele lui !-A.Ea este atacata in clopotnita unei biserici,insa cineva vine si il impinge,apoi dispare.Hannah este lovita de o masina,Aria ramane blocata in lift...pana la urma isi dau seama ca ceva nu e clar la mijloc,apoi isi dau seama ca "-A" si Allison ar putea fi persoane diferite...
Alex
Alex
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 333

Data de inscriere : 28/07/2013


Sus In jos

Pretty Little Liars Empty Re: Pretty Little Liars

Mesaj Scris de Alexa Joi Dec 26, 2013 3:52 am

il stiu
a citit o amica cartea si cica e ft naspa.
Dar daca tie iti place e ok
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pretty Little Liars Empty Re: Pretty Little Liars

Mesaj Scris de Alex Joi Dec 26, 2013 4:06 am

Assa a scris:il stiu
a citit o amica cartea si cica e ft naspa.
Dar daca tie iti place e ok
Mda naspa...e tare filmu daca e despre cum una din morti incearca sa le omoare,sau trimite mesaje despre secretele de care doar ea stia...
Alex
Alex
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 333

Data de inscriere : 28/07/2013


Sus In jos

Pretty Little Liars Empty Re: Pretty Little Liars

Mesaj Scris de alexx12 Joi Dec 26, 2013 10:32 am

zici ca e un fel de final destination cu fantome, toti sunt ucisi pe rand, numai ca e povestea diferita si chestii de genu
alexx12
alexx12
Nivel 1
Nivel 1

Mesaje : 96

Data de inscriere : 08/08/2013


Sus In jos

Pretty Little Liars Empty Re: Pretty Little Liars

Mesaj Scris de Alex Joi Dec 26, 2013 10:41 am

alexx12 a scris:zici ca e un fel de final destination cu fantome, toti sunt ucisi pe rand, numai ca e povestea diferita si chestii de genu
Defapt raman in viata toate Smile doar cineva incearca sa le omoare...
Alex
Alex
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 333

Data de inscriere : 28/07/2013


Sus In jos

Pretty Little Liars Empty Re: Pretty Little Liars

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum