Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană

+2
Bulina
Ionuţţţ.
6 participanți

In jos

Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană Empty Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană

Mesaj Scris de Ionuţţţ. Joi Feb 20, 2014 10:56 pm

V-ați dorit vreodată ca un câine să vorbească cu dvs? Ei bine, atunci de ce nu vă duceţi în Japonia şi vă luaţi un Jinmenken? Acesta este un câine cu faţă umană, fiind văzuţi de mulţi martori în marile oraşe japoneze. Spre deosebire de alte creaturi înfiorătoare japoneze, Jinmenken sunt destul de inofensive. Dacă îi lași în pace, probabil că te vor ignora. Dar ce sunt ei? Experimente științifice îngrozitoare, fiind scăpaţi dintr-un laborator subteran secret? Sufletele “prinse” ale victimelor accidentelor de mașină?



O teorie mai aproape de realitate ar fi aceea că Jinmenken nu reprezintă altceva decât macaci japonezi, care au blană asemănătoare câinilor şi chipuri asemănătoare oamenilor. Nu e greu să ne imaginăm că noaptea în oraş, cineva să confunde un macac cu un câine cu faţă umană!
Ionuţţţ.
Ionuţţţ.
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 349

Data de inscriere : 18/07/2013


Sus In jos

Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană Empty Re: Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană

Mesaj Scris de Bulina Mier Feb 26, 2014 9:12 am

Am cautat poze si arata infiorator... nu mi-as dori sa tin asa ceva in casa...

Bulina
Bulina

Mesaje : 12

Data de inscriere : 27/01/2014


Sus In jos

Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană Empty Re: Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană

Mesaj Scris de Alexa Mier Feb 26, 2014 9:39 am

VREAU SI EU UNU
VREAU SIEU UNU
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană Empty Re: Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană

Mesaj Scris de tudor Mier Mar 12, 2014 1:27 am

Ma gandesc sami iau unu Smile))))
tudor
tudor
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 386

Data de inscriere : 18/08/2013


http://darkness-knight.forumgratuit.ro

Sus In jos

Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană Empty Re: Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană

Mesaj Scris de Alex Mier Mar 12, 2014 4:57 am

Scarbos arata fata lui X_X
Alex
Alex
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 333

Data de inscriere : 28/07/2013


Sus In jos

Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană Empty Re: Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană

Mesaj Scris de Raluca Joi Mar 20, 2014 5:18 am

Arata groaznic X_X N-as vrea sa vad asa ceva..
Raluca
Raluca
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 318

Data de inscriere : 24/07/2013


Sus In jos

Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană Empty Re: Jinmenken, câinele japonez cu faţă umană

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum