Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

De ce mi se intampla numai ciudatenii???

5 participanți

In jos

De ce mi se intampla numai ciudatenii??? Empty De ce mi se intampla numai ciudatenii???

Mesaj Scris de Alle. Sam Mar 29, 2014 3:00 am

Okey..deci am mai avut cateva experiente paranormale la maxim..adica..ceea ce nu este posibil pe acest Pamant..dar aseara eram in dormitorul meu asteptam sa vina fratele meu sa ma cert iar cu el ( in fiecare seara facem asta dupa urmeaza sa facem niste wresling) sii..cred ca era in jur de 2:30..am mai stat..m-am mai uitat la TV am mai facut cateva desene sa nu m-a plictisesc..intr-un final mi s-a facut somn..era ora 3:00 si am stins lumina , m-am bagat in pat si am inchis si TV-ul. Am uitat sa mentionez ca eram singura acasa..deci..totul era mai straniu. Deodata dupa ce m-am pus in pat a inceput sa se auda un cantec..unul scare..nu stiu sa va explic..dar era ciudat..m-am ridicat si am observat ca se auzea din dulap..m-am apropiat de dulat cu tupeu si am vazut ca nu se deschidea usa..la un moment am tras mai tare sii...in dulap statea corpul unei fetite moarte..fata ii era plina de cicatrice..avea si mainile si picioarele la fel..ochii ei  erau de un gri-albastrui..de culoarea luni..aproape de noanta aceea..( cum de am observat ce culoarea aveau ochii ei?pai ii straluceau atat de puternic..de parca avea soarele in ochii..) si avea parul  brunet sau saten , nu mi-am dat seama..dar in orice caz..statea acolo in fund ( Am 2 dulapuri in camera , unul e spre geam si unul spre usa , ala din spre geam are un spatiu maree si mai sus un raft..si celalalt are rafturi cu spatiu mic intre ele...fata era in cel dinspre geam, vas fii dat si poze sa va faceti o idee cum arata dulapurile , dar un lucru e sigur ca si eu incap in ala dinspre geam..orcum sa continuam) deci statea acolo..cu , capul in jos..deodata si-a ridicat privirea la mine ...si-a rasucit capul la 180 de grade(vorba aia ..adica si-a rasucit capul complet) si s-a ridicat..tot ce imi amintesc este ca a sarit sa ma taie cu , cutitul pe fata..si m-a taiat pe picior..orcum eu am incercat sa alerg dar m-am impiedicat de ceva si am cazut..am dat cu capul de ceva sau nu stiu dar m-am trezit pe jos..de unde stiu ca nu a fost un vis..pai am taietura pe picior..
SI acum 3 saptamani daca nu ma insel am visat ca eram legata de un scaun..si cineva care purta o masca ma taia pe maini..si cand m-am trezit aveam taieturi pe maini..sincer nu stiu ce sa mai fac..cand eram mai mica am mai avut intamplari de genu' asta.tot la fel..eram zgariata si taiata ..dar pe abdomen..iam spus mamei..iar ea..nu m-a crezut ..a crezut ca m-am taiat singura si m-a dus la un psiholog..care a spus ca sunt nebuna..si dupa cateva zile..a dat la televizor ca el fusese gasit mort in casa s-a...ii fusese scoasa inima si nu s-a gasit nici pana azi un suspect Neutral| ..cand s-a intamplat asta aveam 6-7 ani..
Orcum..un lucru este cert..eu in Rai nu mai ajung..doar in Iad...dar nu stiu de ce mii se intampla asta..nu pot sa spun nimic nimanui fara sa fiu considerata nebuna sau masochista..Neutral| ..poate si voi ma considerati nebuna..dar eu stiu ce vad..ce simt..si ce se intampla..stiu ca nu e vis..e realitate..o realitate crunta..si dureroasa..

P.S. Partea ciudata a fost ca azi cand am intrat pe forum am vazut povestea lui Victor despre dulapuri...Neutral|| Shocked Shocked 
Alle.
Alle.
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 402

Data de inscriere : 18/07/2013


http://povestidetotfelul.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce mi se intampla numai ciudatenii??? Empty Re: De ce mi se intampla numai ciudatenii???

Mesaj Scris de Alexa Sam Mar 29, 2014 11:39 am

Nu te cred nebuna sau dubioasa sau masochista...te cred prietena mea si stiu ca vei ajunge in rai pt ca esti grozava...stii...ati chemat un preot sa sfinteasca casa ? Si dulapul...
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce mi se intampla numai ciudatenii??? Empty Re: De ce mi se intampla numai ciudatenii???

Mesaj Scris de Alle. Sam Mar 29, 2014 1:12 pm

A fost un preot in casa joi pe 13 martie..dar nush..si preotul parea putin speriat...acum tocmai am gasit 3 zgarieturi pe mana mea...nu aveam nici una acum 2 minute..Neutral
Alle.
Alle.
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 402

Data de inscriere : 18/07/2013


http://povestidetotfelul.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce mi se intampla numai ciudatenii??? Empty Re: De ce mi se intampla numai ciudatenii???

Mesaj Scris de Alex Sam Mar 29, 2014 10:53 pm

Due mai bine la biserica si zii asta preotului,lasa sa iti ierte pacatele O.o
Alex
Alex
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 333

Data de inscriere : 28/07/2013


Sus In jos

De ce mi se intampla numai ciudatenii??? Empty Re: De ce mi se intampla numai ciudatenii???

Mesaj Scris de tudor Dum Mar 30, 2014 1:17 am

am inteles un singur lucru din povestea asta....
TREBUIE SAMI ARUNC DULAPU
tudor
tudor
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 386

Data de inscriere : 18/08/2013


http://darkness-knight.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce mi se intampla numai ciudatenii??? Empty Re: De ce mi se intampla numai ciudatenii???

Mesaj Scris de Dark Angel Lun Noi 23, 2015 9:04 am

Wtf... Nu numai tie... Era o poveste cu cainii negrii pe care i-am vazut... a doua oara la scoala! Se spune ca ca ii mai vad odata , o sa mor Neutral
Dark Angel
Dark Angel

Mesaje : 8

Data de inscriere : 23/11/2015


Sus In jos

De ce mi se intampla numai ciudatenii??? Empty Re: De ce mi se intampla numai ciudatenii???

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum