Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Singuratatea.

In jos

Singuratatea. Empty Singuratatea.

Mesaj Scris de Alle. Sam Iul 26, 2014 12:02 pm

Sentimentul de singurătate este cel care duce moarte. Toți își doresc să fie înconjurați de oameni mai mult sau mai puțin buni doar pentru a nu fii singuri.
Dar ce este așa rău în a fii singur?Știi ca nu trebuie să îți pese de altcineva înafară de tine. Nu trebuie să porți absolut deloc grija altcuiva. Nu trebuie să împarți nimic,nu trebuie să spui vrun secret cu frica ca  se va afla. Poți să ții totul în tine să devii o cutie cu amintiri, un suflet rătăcit căruia îi este frica sa fie dezamàgit,umilit,trădat mințit,printr-un singur cuvânt sfâșiat. Îți e frică să nu ți se sfâșie sufletul. Dar ce faci atunci când te atașezi atât de mult de un anumit număr de persoane încât ți-ai viinde propria viață ca acele persoane să fie fericite?
Singurătatea nu poate face parte din viața noastră oricât am vrea noi să o facă. Mereu vor exista anumite persoane speciale în viața ta care îți vor face iua mai buna și care te vor înveseli de fiecare dată când te simți singur,trist când simți că viața nu mai are nici un rost. Cu toți simțim asta mai devreme sau mai tarziu și facem greșeala să spunem că suntem singuri. Nu suntem niciodata singuri.
Pâna și eu am făcut greșeala asta și acum regret.
Alle.
Alle.
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 402

Data de inscriere : 18/07/2013


http://povestidetotfelul.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum