Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Să ne punem creativitatea la contribuţie, fie că sunt poveşti de groaza sau nu !

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiti | 

Blood-Man!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ionuţţţ.
Nivel 2
Nivel 2

Data de inscriere : 18/07/2013

MesajSubiect: Blood-Man!   Vin Iul 26, 2013 11:06 am

De unde sa incep?Blood-Man sau Chris Pot era un adevarat soldat de pe front.Inainte s ase inroleze in armata,la varsta de 17 ani a intrat intr-o gara dar cand a iesit a iesit schimbat.Masina il lovise de 5 ori si nu avea nimic.L-a calcat trenul,nu avea nimic.CIudat nu?La 35 de ani se decide sa intre in armata dar lasa acasa o familie formata din 3 baieti si o sotie frumoasa.In 3 ani petrecuti pe front,Chris sia rupt picioarele de 7 ori,mainile de 10 si capul si l-a spart de 5.Chris,surprinzator,continua si nu se lasa niciodata.La un timp,pe front la o gara veche,Chris se duce dar nu mai iese.Camarazii lui l-au vazut intrand in cabana dar nu era asa.Chris sa dus la familia lui acasa dupa 54 de ani.Pana la 89 de ani Chris a fost pe front.Sotia lui era moarta de 5 ani,iar unul din copiii lui a fost asasinat pe strada.Ceilalti 2 erau in pragul morti,dar cand a ajuns el acasa,murira si ei.La cateva zile de la intoarcere,desi toata familia lui era moarta,toti erau spanzurati in spatele casei de acelasi copac.Se spune ca Chris a facut un pact cu diavolul,acela de a fi nemuritor,dar pactul consta in viitoarea lui familie.Ce s-a intamplat?La gara,pe front,Chris s-a intalnit iar cu diavolul si i-a spus ca va muri.De atunci,se spune ca cine se scoala noaptea la 1 si vede sange in fata ochilor va ci ucis de Blood-Man alias Chris!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Data de inscriere : 14/07/2013

MesajSubiect: Re: Blood-Man!   Vin Iul 26, 2013 11:32 am

tare
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://povesti-intunecate.forumgratuit.ro
PredatorAVP

Data de inscriere : 14/07/2013

MesajSubiect: Re: Blood-Man!   Vin Iul 26, 2013 12:58 pm

Tare:rabbit: 
Sus In jos
Mihai

Data de inscriere : 26/07/2013

MesajSubiect: Re: Blood-Man!   Sam Iul 27, 2013 1:49 am

taaaareee Razz
Sus In jos
Alle.
Nivel 2
Nivel 2

Data de inscriere : 18/07/2013

MesajSubiect: Re: Blood-Man!   Sam Iul 27, 2013 4:43 pm

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  Blood-Man o iei de sotie pe Bloody-Mary?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://povestidetotfelul.forumgratuit.ro
Alex
Nivel 2
Nivel 2

Data de inscriere : 28/07/2013

MesajSubiect: Re: Blood-Man!   Lun Iul 29, 2013 8:30 am

va fi nevoie de martori la nunta lor... pirat 
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Blood-Man!   Astazi la 2:41 am