Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

In acea noapte..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

In acea noapte..

Mesaj Scris de Ionuţţţ. la data de Dum Ian 26, 2014 2:08 am

Vara trecuta. Vara trecuta o petreceam impreuna cu prietenii mei. Ne jucam mereu de a fantomele,eram niste oameni mari cu minte mica ).Era ora 22:00 si mi-am dat seama ca am intrecut cu mult ora pe care mi-a dato mama de a sta afara. Imi iau repede la revedere si fug repede in casa. Un batranel simpatic si inalt,jumatate chel cu un sacou negru si baston imi deschise usa.I-am multumit mult pentru amabilitate si m-a rugat sa il ajut sa coboare scarile. M-a intrebat la ce scoala sunt cum ma cheama cati ani am,a fost o discutie frumoasa. Mi-a spus ca locuieste intr-un loc frumos aproape de mine si ca il cheama Andrei. Ajuns sus mama se uita la mine cu o fata stranie si ma intreba cu cine vorbeam pe scari. Eu i-am spus ca vorbeam cu un batranel simpatic pe nume Andrei. M-a intrebat cum arata si l-am descris exact asa cum il vazusem. M-am asezat langa ea si mi-a spus ca era vecinul nostru,Andrei care a cazut peste balustrada si a murit acum cativa ani. M-am speriat si nu am mai dormit in noaptea aceea,dar mi-a spus inainte sa plece ca vegheaza asupra mea.

Ultima editare efectuata de catre Victor in Dum Ian 26, 2014 2:28 am, editata de 1 ori

_____________semnatura_________________
"We are the voice of a song unsung! ^^ ."
Ionuţţţ.
Nivel 2
Nivel 2

Data de inscriere : 18/07/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: In acea noapte..

Mesaj Scris de Alex la data de Dum Ian 26, 2014 2:13 am

Prea scurta dar ciudat imi place Razz

_____________semnatura_________________
Viata e un joc in care castigi greu si pierzi usor.
Alex
Nivel 2
Nivel 2

Data de inscriere : 28/07/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum