Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Little Bastard

2 participanți

In jos

Little Bastard Empty Little Bastard

Mesaj Scris de Ionuţţţ. Sam Aug 24, 2013 11:49 am

Little Bastard, masina ucigasa. James Dean a murit in urma unui accident rutier, el se afla la volanul masinii sale "Little Bastard". Aceasta masina se presupunea ca este blestemata, din cauza ca mai "omorase" deja doi oameni.

Inainte ca nefericitul accident sa se intample, celebrul actor sir Alec Guinness i-a spus lui Dean: "Daca intri in masina, o sa fii gasit mort saptamana viitoare". Sapte zile mai tarziu profetia s-a adeverit. Dupa aceea, masina a mai facut cateva victime! Cladirea unde era garajul in care se afla masina a luat foc, cu toate acestea masina a scapat aproape intacta. Pe traseul unei expozitii a avut loc un accident, iar masina a mai omorat un om. In 1960 masina a mai fost implicata intr-un accident si se presupune ca ca a fost distrusa, dar caroseria nu a mai fost gasita.
Ionuţţţ.
Ionuţţţ.
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 349

Data de inscriere : 18/07/2013


Sus In jos

Little Bastard Empty Re: Little Bastard

Mesaj Scris de Alexa Joi Iul 10, 2014 6:07 am

MASINA E INCA INTREAGA! STIU ASTA!
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum