Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

The haunting in connecticut 2 ghosts of georgia

2 participanți

In jos

The haunting in connecticut 2 ghosts of georgia Empty The haunting in connecticut 2 ghosts of georgia

Mesaj Scris de Ionuţţţ. Mar Iul 23, 2013 2:16 am

Filmul este continuarea originalului "The Haunting in Connecticut". Fiind inspirat din realitate, spune povestea unei tinere familii care îşi cumpără o casă istorică în Georgia. Lisa, Andy şi micuţa Heidi se mută în noua lor locuinţă însă la scurtă vreme fenomene ciudate încep să le tulbure liniştea. O prezenţă neobişnuită le va face viaţa un calvar. Heidi începe să vadă fantomele celor care în trecut au murit în această locuinţă. Andy şi Lisa se interesează despre istoricul casei şi vor afla că aici au avut loc multe crime în trecut.Cei doi se vor confrunta cu spiritul ce in trecut a ucis zeci de vieti,si vor simti pe pielea lor ce au simtit si oamenii ce au fost omorati prin chinuri si impaiati.
"Atentie,filmul este luat dupa fapte reale iar tot ce se intampla in film este exact ca si in realitate!"
Ionuţţţ.
Ionuţţţ.
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 349

Data de inscriere : 18/07/2013


Sus In jos

The haunting in connecticut 2 ghosts of georgia Empty Re: The haunting in connecticut 2 ghosts of georgia

Mesaj Scris de Alexa Mar Iul 23, 2013 4:37 am

Da e prea misto filmul, mai iti scoate si cateva lol-uri pe gura atunci cand Joyceo pune pe Heidi sa isi aleaga un sot dar pozele erau a unor batrani.
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

The haunting in connecticut 2 ghosts of georgia Empty Re: The haunting in connecticut 2 ghosts of georgia

Mesaj Scris de Ionuţţţ. Mar Iul 23, 2013 5:30 am

Daaa....ciudata faza
Ionuţţţ.
Ionuţţţ.
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 349

Data de inscriere : 18/07/2013


Sus In jos

The haunting in connecticut 2 ghosts of georgia Empty Re: The haunting in connecticut 2 ghosts of georgia

Mesaj Scris de Alexa Mar Iul 23, 2013 5:32 am

"Toti sunt batrani, Tu sa te mariti cu ei" zise Heidi Smile)
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

The haunting in connecticut 2 ghosts of georgia Empty Re: The haunting in connecticut 2 ghosts of georgia

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum