Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Terminus Paradis

In jos

Terminus Paradis Empty Terminus Paradis

Mesaj Scris de tudor Mar Feb 04, 2014 1:25 am

Pai ce pot spune despre acest film este ca este un film romanesc(necenzurat) in care se injura la fiecare 2 minute deci daca vreti sa muriti de ras sa faceti crampe si sa ramaneti marcati pe viata va recomand acest film

La periferia Bucureştiului, o zi toridă de vară. Norica, o chelneriţă, şi Mitu, un porcar, se întâlnesc, se tachinează reciproc şi fac concurs să vadă cine ţine mai mult la băutură. Legătura lor nu e doar o aventură de o noapte. Ar putea ajunge la căsătorie, dacă Norica n-ar vrea să se mărite cu Gili, şeful şi iubitul ei la vreo 50 de ani, şi dacă Mitu n-ar trebui să facă doi ani de armată. Pasiunea lui Mitu pentru Norica îl va face să intre în belele: mânat de obsesia pentru ea, comite ceva de neiertat. Resorturile societăţii intră în mişcare şi încep să vâneze cuplul...

genu filmului este drama dar nu inteleg dece eu am ras foarte mult
tudor
tudor
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 386

Data de inscriere : 18/08/2013


http://darkness-knight.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum