Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Legendele lui Slenderman si Jeff the killer

2 participanți

In jos

Legendele lui Slenderman si Jeff the killer Empty Legendele lui Slenderman si Jeff the killer

Mesaj Scris de *Alinuța* Mar Feb 04, 2014 2:26 am

Slenderman și Jeff the killer.Jeff the Killer...sau pe română Jeff ucigașul a luat naștere atunci când pe un forum niște oameni au pus o legendă numită după el.Cu timpul totuși teoriile că Jeff Ucigașul există au crescut.Devenind un război între două tabere,cei care spun că e real și cei care spun că nu există.

Desigur,m-am gândit că poate o să vreți să auziți mica legendă a lui Jeff the Killer..hai să vedem !

Se spune că Jeff ucigașul era doar un adolescent normal...desigur..ERA..până când ceva s-a întâmplat.Niște bătăuși l-au ars pe Jeff într-un foc iar acesta aproape că murise.Desigur rănile fizice i s-au vindecat dar cele mentale nu..Jeff a înnebunit după ce asta s-a întâmplat.Se spune că el avea o arsură în jurul gurii de la acel atac al bătăușilor.Într-o seară Jeff și-a tăiat gura la fel ca celebrul personaj din filmele cu Batman..da..știți la cine mă refer...JOKERUL ..
Pe lângă asta se spune că Jeff și-a tăiat ploapele ca mereu să fie treaz. Niciodată să nu adoarmă.Ziua următoare el și-a ucis părinții,și a recunoscut că cineva,ceva dinăuntrul lui l-a făcut să facă asta...dar desigur. Zii tu asta cuiva fără să te facă nebun !
Desigur,legenda încă continuie,se spune că Jeff încă trăiește. Și că ar putea fi oriunde.Poate..chiar aproape de tine(dacă ai ghinion).Se mai spune și că Jeff ucide doar noaptea,iar ultimele lui cuvinte înainte de a ucide pe cineva sunt ”Du-te la somn.”

Slendrman,cunoscut si sub numele de Omul subțire,Slendy,Omul înalt etc.

Slender Man, deasemenea Slenderman (în română Omul subțire) este un personaj real care a apărut ca un fenomen pe internet în 2009. Acesta (Slender) este descris drept un om slab, nefiresc de înalt, cu o față goală și poartă un costum negru, cu o cravată gri. Slender Man de obicei se plimbă, răpește sau traumatizează oameni, în special copii[1].
Legendă Slender Man este un om subțire care se spune că umblă prin pădurile întunecate din America de Nord, iar cine pune un pas în pădurea lui se trezește în mijlocul acesteia. Lui Slender îi place să-și chinuie victimele. El se poate teleporta, vrând să facă dreptate în pădurea sa. Nimeni și nimic nu trăiește în pădurea acestuia decât el. Acesta poseda oamenii care calca in padurea lui.
Aștept pareri!
*Alinuța*
*Alinuța*

Mesaje : 12

Data de inscriere : 03/02/2014


Sus In jos

Legendele lui Slenderman si Jeff the killer Empty Re: Legendele lui Slenderman si Jeff the killer

Mesaj Scris de Alexa Mar Feb 04, 2014 5:02 am

Cred ca astea erau pe aici pe forum dar nu conteaza, e bine ca ai scris si tu, asa cum le stiai.
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

Legendele lui Slenderman si Jeff the killer Empty Re: Legendele lui Slenderman si Jeff the killer

Mesaj Scris de *Alinuța* Lun Feb 10, 2014 10:50 am

Mersi mult Assa!
*Alinuța*
*Alinuța*

Mesaje : 12

Data de inscriere : 03/02/2014


Sus In jos

Legendele lui Slenderman si Jeff the killer Empty Re: Legendele lui Slenderman si Jeff the killer

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum