Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Ultimele minute de viata a unei adolescente

4 participanți

In jos

~ Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty ~ Ultimele minute de viata a unei adolescente

Mesaj Scris de Andra Lun Mar 10, 2014 11:19 am

Ultimele minute de viata ...

- Mama , te iubesc .
- Tata , te iubesc .
- Sorin , nu imi vine sa cred ce mi-ai facut !
Stau inchisa in camera mea de 10 minute . Imi este dor de parinti , sa o strang pe mama in brate si sa rad impreuna cu tata ... Inainte le-am trimis mesaj cu ultimele cuvinte . Dragii mei parinti . Ce o sa spuna cand vor veni de la aniversarea sefului tatalui meu si ma mor vedea intr-o balta de sange ?
Lumina incepe sa palpaie si afara este ceata . Frigul cuprinde incet-incet camera iar frica imi creste . Stau in coltul camerei mele , plangand neincetat . Imi strang puternic fotografia cu familia din mana , stind ca acum este ultima data cand o sa ii mai vad . Daca il mai vad odata pe Sorin , pentru tot ce a facut il voi tortura , chiar daca voi fi moarta .
Cei mai multi cred ca vor ajunge in Rai , ca au facut numai fapte bune . Eu nu mai pot .. Din cauza unei prosti , sau a fostului meu iubit , sufar inchisa in camera asteptand demonul sa vina .
In urma cu o saptamana , Sorin , Anca , Alexandra , Dan si eu am plecat ( ca intr-un week-end ) in padurea din apropierea orasului pentru camping . Nu mai vreau sa stiu ce s-a intamplat .. Sorin a adus o carte oculta si pe mine , pe cele doua fete si pe Dean ne-a pus sa citim toti cu voce tare un paragraf . Nu stiam care sunt consecintele .. Acum , cei 3 sunt morti si numai eu am mai ramas ! Toti au fost ucis cu sange rece .. Cum sa afle parintii acelor tineri ca ei au fost tarati in Iad ?
Usa dulapului s-a deschis larg si dupa cu un sunet bubuitor s-a inchis la loc . Innebunesc stand aici si asteptandu-mi moartea .. Imbracata in rochie de mireasa . Asta a fost ultima dorinta a mamei pentru mine , sa fiu macar odata imbracata in rochie de mireasa .
Un vant puternic a deschis fereastra . Lacrimile mi s-au inabusit si mai tare iar capul imi era lasat in jos . Se auzeau pasi . Cineva a intrat in camera . Frica imi crestea , la fel ca bataile inimii .
- Esti frumoasa .. spuse o voce necunoscuta .
Glasul care venise din incapere era unul masculin . Pentru un moment am reusit sa ma calmez si m-am uitat in sus sa vad cine este . Un baiat cu parul blond imbracat la costum , culoare neagra era in fata mea cu un zambet sters . I-am zambit si eu , incercand sa calmez situatia .
Chiar daca el este un Fat-Frumos , el este cel care i-a omorat si pe ceilalti . Imi intinde mana ca sa ma ajute sa ma ridic . Rad putin , ca si cum acesta ar fi vrut sa ma ajute ..
- Frumusetea nu ajuta la nimic .
Zambetul mi s-a sters de pe fata in acel moment . Demonul a scos un cutit din sacou . M-a apucat de par . Il imploram sa ma lase sa traiesc cu lacrimile in ochi . Simt atingerea rece a lamei cutitului . Stateam in fata oglinzii . Aceasta s-a murdarit de rosul sangelui meu . Demonul mi-a taiat incet-incet gatul , parca hranindu-se din durerea mea . Suferinta care o aveam este mult prea mare ...
- Bun venit in Iad .
Andra
Andra

Mesaje : 14

Data de inscriere : 26/12/2013


Sus In jos

~ Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty Re: ~ Ultimele minute de viata a unei adolescente

Mesaj Scris de Alle. Sam Mar 29, 2014 2:40 am

Atat de tare si de trist..mi-a placut
Alle.
Alle.
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 402

Data de inscriere : 18/07/2013


http://povestidetotfelul.forumgratuit.ro

Sus In jos

~ Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty Re: ~ Ultimele minute de viata a unei adolescente

Mesaj Scris de Alexa Sam Mar 29, 2014 11:34 am

epic...
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

~ Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty Re: ~ Ultimele minute de viata a unei adolescente

Mesaj Scris de ~Black~Angel~:3 Dum Noi 22, 2015 1:10 pm


~Black~Angel~:3

Mesaje : 2

Data de inscriere : 22/11/2015


Sus In jos

~ Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty Re: ~ Ultimele minute de viata a unei adolescente

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum