Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sal'tare

+2
tudor
Lissa Crewe
6 participanți

In jos

Sal'tare Empty Sal'tare

Mesaj Scris de Lissa Crewe Joi Sept 18, 2014 9:12 am

Buna! Ma bucur sa descopar un nou forum mai pe gustul meu, ceea ce mi se intampla cam rar. M-am uitat pe forum putin inainte sa imi fac cont si am vazut ca imi place, dar ar putea deveni mai placut cu ceva activitate care sunt sigura ca va aparea daca ne straduim putin. Am aflat de forum de la Ely, nu stiu cum o stiti voi aici, eu am vazut pe facebook.
Ma numesc Damaris si am cincisprezece ani. Imi place limba romana cum imi place si ciocolata. Ascult doar muzica rock si instrumentala. Daca aud pe undeva variatiile expresiei "baga-mi-as" imi iau talpasita instant. De altfel, imi place foarte mult sa socializez si sa cunosc noi oameni cu noi personalitati. Imi place sa mananc, am cam 7 mese pe zi si sunt foarte atrasa de foc, mi se pare ceva foarte pur si o legatura cu natura, cu.. nu stiu exact, doar ca daca aprinzi in fata mea un chibrit tac pe loc si ma uit la el ca la un inger. Sa citesc e activitatea mea preferata. Abia astept sa va cunosc si pe voi! :3
Lissa Crewe
Lissa Crewe

Mesaje : 1

Data de inscriere : 18/09/2014


Sus In jos

Sal'tare Empty Re: Sal'tare

Mesaj Scris de tudor Joi Sept 18, 2014 10:06 am

BAGA-MI-AS Smile))..........................................................................................................................................................................................(bun venit pe forum lol! lol! lol! lol! lol! lol!
tudor
tudor
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 386

Data de inscriere : 18/08/2013


http://darkness-knight.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sal'tare Empty Re: Sal'tare

Mesaj Scris de Lenalee-chan Joi Sept 18, 2014 11:54 pm

Nu-l lua in seama pe Tudor, e mai traumatizat de fel Smile)
Pai bine ai venit pe forum Damaris. Sa stii ca activitate incercam si noi sa cream, dar stam cam prost la capitolul asta Smile)
Lenalee-chan
Lenalee-chan

Mesaje : 26

Data de inscriere : 04/07/2014


Sus In jos

Sal'tare Empty Re: Sal'tare

Mesaj Scris de Alexa Vin Sept 19, 2014 9:59 am

Stam cam prost ca nu ne sincronizam...ca atunci cand intra unu iese altu Smile)) bun venit
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sal'tare Empty Re: Sal'tare

Mesaj Scris de Alle. Sam Sept 27, 2014 3:45 am

Bun venit :3 da cum a zis și Lore stăm prost la capitolul activitate,dar acum ce să facem și noi..am încercat multe metode și vom mai încerca :3
Alle.
Alle.
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 402

Data de inscriere : 18/07/2013


http://povestidetotfelul.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sal'tare Empty Re: Sal'tare

Mesaj Scris de Alex Sam Sept 27, 2014 3:52 am

Bine ai venit pe forum Very Happy
Alex
Alex
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 333

Data de inscriere : 28/07/2013


Sus In jos

Sal'tare Empty Re: Sal'tare

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum