Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pantoful!!!!

3 participanți

In jos

Pantoful!!!! Empty Pantoful!!!!

Mesaj Scris de tudor Vin Sept 19, 2014 11:22 am


Într-o vreme, eram manager la un club de noapte care era deschis până la 10 dimineața duminică, bubuind drum’n’bass în capul pastilaților care nu mai fac diferența între zi și noapte.

Într-o astfel de dimineață, culegeam sticle din toaletele băieților, când am auzit vocea unei tipe beată rangă care se tânguia că nu poate descuia ușa la budă. Ca manager de bar, întotdeauna ți-e groază de un astfel de moment. Mi-am imaginat instant o puștoaică minoră, înecată în propria vomă, cu buzele vinete, gata să dea ortul popii de la prea multă băutură. M-am uitat pe sub ușă și am constatat că era întinsă pe podea, în viață, majoră și din fericire nu era înecată în vomă. Ușa era înțepenită, așa că a trebuit să o sparg cu piciorul.

Fata era întinsă pe podea cu un pantof în mână; un pantof elegant, de fițe, care probabil costa mai mult decât salariul meu pe două luni. În superbul stiletto trona un căcat imens care se holba la mine. Ca și cum n-aș fi observat așa ceva, gagica îmi explică: „Cineva s-a căcat în pantoful meu.”

S-a ridicat de jos, dezvăluind o cascadă de căcat care îi cursese pe picior și-i împuțise rochia cu floricele, după care a luat-o la goană pe stradă și n-am mai văzut-o niciodată. Ce să zic, a fost nașpa că buda era plină de căcat, dar măcar am avut ocazia să sparg o ușă în stilul lui Chuck Norris.
tudor
tudor
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 386

Data de inscriere : 18/08/2013


http://darkness-knight.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pantoful!!!! Empty Re: Pantoful!!!!

Mesaj Scris de Alexa Vin Sept 19, 2014 11:27 am

Smile) nu esti normal
Alexa
Alexa
Nivel 3
Nivel 3

Mesaje : 570

Data de inscriere : 14/07/2013


https://povesti-intunecate.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pantoful!!!! Empty Re: Pantoful!!!!

Mesaj Scris de Lenalee-chan Vin Sept 19, 2014 10:39 pm

=)))))))) Ma astept sa spui ceva de genu "bazat pe evenimente reale" Smile)
Lenalee-chan
Lenalee-chan

Mesaje : 26

Data de inscriere : 04/07/2014


Sus In jos

Pantoful!!!! Empty Re: Pantoful!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum