Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Povesti de groază
Salut! Dacă îţi place să scrii, să desenezi sau pur şi simplu să citeşti legende înfricoşătoare, înregistrează-te aici!

Hai, apasă, apasă, apasă...apasăăăăăă!

Glumeam, eşti bine venit să te înregistrezi.
Povesti de groază
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

4 participanți

In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Ave Andreea Sam Aug 31, 2013 3:12 pm

Capitolul I

Erau cele mai bune prietene, credeau ca nimic si nimeni nu le poate despartii.
Se cunosteau de cand erau micute, parinti lor erau niste oameni foarte inalti in societatea
in care traiau. In liceu erau foarte populare. Pe fete le chemau Violeta si Antonia.
 Intr-un timp Victoria cunoscuse gustul baietilor si o lasa pe Antonia la o parte.. Ea
simtindu-se data la o parte si tradata hotaraste sa nu mai vorbeasca niciodata cu ea..
 Violeta in tot timpul asta se ducea la prieteni , la petreceri si chiar incepuse sa se
intalneasca cu cel mai popular baiat din liceu. Violeta se simtea asa biine ca era in centrul
atentiei incat a uitat de Antonia..
Antonia in tot acest timp se gandea cum sa o aduca pe Violeta inapoi.. vroia cu disperare
sa isi tina inca o data prietena in brate... Intr-o zi se duce la ea acasa, era singura acasa
dar curios era impreuna cu niste baieti care nu ii mai vazuse, si se duce la Violeta sa vorbeasca cu ea,
dar ea era intinsa in baie pe jos si nu ii se simtea respiratia, Antonia a inceput sa planga asa ca a sunat
la salvare.. Salvarea ajunge in mai putin de 5 minute, ea isi da seama ca era drogata si se i-a la cearta cu
baietii din incapere si le zice sa iasa afara. Acestia ies fara nici o discutie. Si ea se duce fuga la spital..
Acolo Violeta era intinsa in pat si era sedata. Doctori au zis ca daca nu cheama ea salvarea pentru ea era prea
tarziu. Asa ca Antonia cu ochii in lacrimi s-a dus la ea si a inceput sa vorbeasca. Nu ii zisese nimic despre ce
s-a intamplat. Si-a zis ca toate la timpul lor,  dar acest lucru o framanta pe Antonia...
  -Violeta imi fac griji pentru tine,imi este dor de tine. Te vreau sa imi fi sora mea. Te iubesc, uite cum ai
ajuns. Ce s-a intamplat! Nu vreau sa stau fara tine..Esti prietena mea cea mai buna, esti sora mea si te vreau
langa mine... Ea deabia isi stapaneste lacrimile... dar..
 -Antonia imi pare foarte rau. Nustiu cea a fost in capul meu.. Imi placea asa mult de el incat am zis ca am sa
fac orice imi sta in putinta sa fiu cu el.. si cred ca m-am dus prea departe...
-Crezi?! Stii cate griji mi-am facut in tot timpul asta.. Tu erai cu... ma rog. Ne-am jurat ca vom fii acolo una
pentru cealalta.. Te roog nu mai sta cu ei.. uite unde te-au adus. Nici macar nu si-au dat seama ca tu erai acolo
in baie.. Eu.. Sad(.. eu nu ma pot gandi sa te pierd...
- Mi-am dat seama de greseala mea. Te iubesc sora mea. Te iubesc! Si eu voi fi langa tine. Iti promit ca nu o
sa mai imi petrec timpul cu gasca aia.. Sper sa ma ierti ! Fara tine nustiu ce m-as fii facut. Acum poate eram... moarta


 Amandoua stau tot timpul in spital cat timp a trebuit sa stea Violeta. Dar acest lucru le-a facut sa realizeze
ca nimeni nu le poate despartii atat la bine cat si la rau! Isi aminteau de cand erau mici. Cand le-a murit animalul preferat.
Prima petrecere impreuna, prima despartire... cand au dormit prima oara una la cealalta..
 Violeta ajunsa acasa se gandea ce sa faca asa ca o invita pe Antonia o tura de cumparaturi la mall,
dar ea primeste un telefon..What a Face ..
Antonia o asteapta pe Violeta la mall unde au stabilit, trec 10 minute si o suna, dar ea nu raspunde...
mai trec inca 10, alte 10, asa ca o tot suna dar aceasta nu raspunde.... Antonia isi face griji asa
ca se duce la ea acasa.. Ciocane nimeni.. usa era deschisa , dar se auzea muzica data la maxim.. asa ca intra.. era familiara cu
casa.. ca doar era si "casa" ei!
  Intra si ramane uimita aceiasi baieti.. aceleasi fete.. Lui Antonia nu ii venea sa creada.. Se duce dupa Violeta sa vorbeasca cu ea
.. incearca sa-si stapaneasca furia..
- Violeta ce crezi ca faci aici. Te-am asteptat ca o proasta in mall.. si tu esti aici.. cu ei si nici nu te-ai obosit sa ma anunti..
Ai promis.. Ai promis.. Aici cu eii...
- Calmeaza-te! Si distreazate amiga.. Mi casa es tu casa..
-Te-ai drogat dinou.. Doamne.. Nu cred.. Am avut incredere in tine si m-ai injughiat pe la spate ce s-a intamplat cu sora ta!Sad(
Te iubesc dar nu pot sa mai continui asa...Sad((((
- Vrei un fum sa te simti mai bine?! Haii .. Baietii faceti-o pe Antonia sa se simta mai bine...
-Nu nu vreau nimic..
Si pleaca, plangand cu inima sfasiata.. Ii anunta parinti..



   Au trecut 3 saptamani Violeta a fost dusa la dezintoxicare, dar de Antonia nu se stie nimic. A fost data disparuta.
Violeta isi revine dupa euforia suferita dar acest lucru o face sa realizeze ca nimeni nu stie nimic de Antonia..
Incepe sa planga si sa se gandeasca la ce a facut! Si iese se intoarce acasa si parintii ei o anunta ca Antonia..
cu suspine in suflete si cu lacrimi in ochii o anunta ca a fost gasita moarta in locul lor.. in spatele podului...
Violeta auzind asta o i-a cu lesin si se duce la  mormantul ei si plange. Ii spune ca ii pare rau dar stie ca nu poate schimba nimic...


Ultima editare efectuata de catre Ave Andreea in Dum Sept 01, 2013 5:06 pm, editata de 1 ori
Ave Andreea
Ave Andreea
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 116

Data de inscriere : 31/08/2013


Sus In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Re: Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Anna Dum Sept 01, 2013 4:28 am

next....
Anna
Anna
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 201

Data de inscriere : 28/07/2013


Sus In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Re: Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Ave Andreea Dum Sept 01, 2013 5:06 am

Capitolul II




Violeta nu mai are somn de ceva vreme, o viseaza pe Antonia, plange in somn, mereu se trezeste plangan ar vrea sa schimbe ceva
dar nu se mai poate. Raul este deja facut, nimic nu mai poate fii facut!
Dupa cateva saptamani incepe anul scolar. Clasa 11. Toti sunt fericiti ca se revad ,pana si Violeta este fericita ca se intalneste
cu cateva fete cunoscute,acest lucru o face sa uite o perioada de pierderea Antonie..Fetele petrec ceva timp impreuna povestind ce au facut
cum au petrecut vara,dar clopotelul nu le da asa mult timp cum sperau si se duc toate in clasa...Ajunsa in clasa se pune in banca obijnuita
si suparata ca Antonia intarzie ca de obicei se gandeste ce scuza sa ii spuna profesorului si incepe sa chicoteasca singura gandindu-se ce
o putea impiedica pe Antonia sa ajunga si nici nu visa bine incat este intrupta...
-Buna.
-Buna,cine esti?
-Sunt Vanessa noua colega,iar eu o sa fiu noua colega de banca..
Atunci Violeta isi da seama ce se intamplase , iesise din vis la spusele fetei noi si incepe sa planga..Fata se uita nedumerita la ea ,si
se gandise ca poate spuse ceva gresit...
- Te rog sa nu ma intelegi gresit . Dar nu te voi lasa sa stai aici. Aici v-a sta intodeauna cineva . Si tu nu ai de unde sa intelegi..
Ora trecu ..cu greu.. Iar Violeta se gandea doar la Antonia ce o fii facut ea acum si o demoralizeaza si mai mult.. Asa ca pe scaunul ei
pune o bugatica din prajitura care o avea pentru pranz ca semn ca imparte cu ea pranzul..
Orele se terminase asa ca ea se duse acasa, insa pe drum se simtea urmarita, dar nu ii era frica asa ca isi da o casca jos si se uita
prin jur. In fata ei era o fata inalta, cu parul lung, putin plinuta , cu stilul ei luat din cataloage , Violeta cu lacrimi in ochii se duce
la fata aceea o i-a in brate incepe sa planga si sa ii zica ca ii pare rau.. Dar cand isi da seama ca nu e Antonia isi cere scuze.. A zis ca
a confundat-o.. fata o facuse nebuna si pleaca m-ai departe... ea se aseaza pe jos si se uita la stele ! Asta faceau ele cand erau mai mici
si dormeau una la alta se gandeau ca cineva poate se uita la ele si are grija de ele.. Violeta se gandi ca poate pentru un singur moment
ar mai fii avut-o in brate pe Antonia nu ar fi regretat!.Sad
Intra ca deobicei in casa isi saluta familia, ei o intreaba cum a fost la scoala.. ea cu jumatate de zambet spuse bine ..cred ca mi-am
facut o noua prietena Vanessa...In seara aia nu a avut pofta de mancare asa ca se duse in camera ei.. si surprinzator gaseste o poza cu ea si
cu Antonia doar cu o zi inainte de a muri. Erau asa fericite.. incat ii dadu lacrimile... Incepuu sa tipe ca nu este drept si acest lucru nu
v-a lasa sa le desparta...In acea noapte Violeta nu avea somn se tot foia prin pat,afara incepuse sa ploua, era o atmosfera linistitoare..
Se auzeau niste pasi venind din afara usii, Violeta deloc surprinsa:
-Mama,daca te duci in bucatarie , adumi si mie niste apa, multumesc mami.
Dar nimic nici un raspuns, asa ca cobora scarile, era surprinzator de liniste si intuneric dar Violetei ii se parea normal asa ca ii se
paruse ca aude niste ciocanituri la usa.. se uita pe vizor nimic.. findca nu avea somn s-a dus si-a pus un pahar cu apa asa ca s-a intors in
patul sau .. da drumul la televizor..nimic interesant asa ca de obicei o suna pe Antonia ora 2:02 suna.. dar nimeni nu ii raspunde , mai suna
o data crezand ca doarme.. si raspunde....
- Da Violeta . Ce s-a intamplat?
-Hei Anto nu prea imi era somn , ma gandeam sa vad ce faci.
- Bine fac. Eu dormeam , ce ar fii sa te culci si tu si daca nu poti gandeste-te ce frumos a fost cand am fost amandoua la Paris.
-Ok.Ne vedem maine, sa nu intarzii si maine scumpii!
- Asa am sa fac iubitico! Hai culca-te linistita! See ya! Somniic pufos. Te iubesc orice ar fii, intodeauna..
- Si eu!!

A doua zi se trezeste. Isi spuse in sfarsit ca a dormit linistita.. Si vede langa ea poza cu Antonia si isi aduce aminte de asera .. si
ramane socata ii dau lacrimile asa ca se uita la telefon , ultimul apel Anto.. asa ca suna.. dar telefonul este inchis.. Isi spuse ca doar
visase si o lasa balta! Se duce ca deobicei in living, parinti ei nu sunt acasa ii lasa un bilet " Iubit-o noi am plecat pana la piata, ai
mancare pe masa in bucatarie, bani tot acolo si ia-i o umbrela s-ar putea sa dea o ploaia. Ai grija la scoala. Te iubesc!"
Se duce mananca, isi spuse in gand ce gust bun are in sfarsit simte gustul mancari... dintr-o data pe partea cealalta a mesei o vede pe
Antonia zambind si spunandu-i sa se grabeasca ca o sa intarzie.. aceasta scapa furculita pe jos se freaca la ochii si ea dispare.. ramase
muta pentru inceput.. Dar se grabeste isi i-a geanta si fuge la scoala.. se pune in banca iar vanessa vine langa ea...
- Imi pare rau Violeta ,pentru ieri am aflat ce s-a intamplat cu prietena ta, nu stiam.
- Violeta speriata, spune ca nu este nimic, a fost greseala ei ca a reactionat asa. Asa ca mie imi pare rau.
-ok. Deci sa inteleg ca inca nu esti pregatita sa ma pot aseza cu tine in banca.
- Inca nu .Nu sunt pregatita sa renunt la... Ma rog. Inca nu. Multumesc de intelegere..
Orele decurg linistitor asa ca intr-o pauza Violeta se plimba pe holuri si il vede pe ingrijitor ca umbla la dulapul lui Antonia ii strange
lucrurile...
- Va rog domnule Wilson, lasati-ma pe mine sa ma ocup.
- Ok draguta, dar trebuie sa fie mai repede gol, ca sa il putem da noi fete.
- Violeta inghite in sec si incepe sa stranga lucrurile Antonie .. dandu-i cate o lacrima din cand in cand si trece mai departe, fara sa
de-a aminte la prea mare importanta la ce avea acolo le strange si inchide dulapul, dupa el se afla Vanessa ...
- Stiu ca iti este greu. Dar viata merge inainte. Ce-ar fii sa vi la mine diseara, vorbim discutam si vedem cum merge!
- M-ai ma gandesc. Nustiu daca e o idee buna..
-Haide nu ai ce sa pierzi.,
- ok.. Dupa ora asta scapam.Trec pe acasa si ne vedem la tine.. Te sun..
- Ok , see ya!

Vanessa pleaca atat de multumita, incat violeta isi pune intrebari. Asa ca se duce acasa , tranteste lucrurile Antoniei pe pat.. Si pleaca,
dar in drum spre Vanessa ii iese in cale cineva...

Ave Andreea
Ave Andreea
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 116

Data de inscriere : 31/08/2013


Sus In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Re: Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Ave Andreea Dum Sept 01, 2013 7:00 am

Capitolul III


In fata ei aparuse doi tipi, Mihai si Gaby. Erau cei mai populari tipi din liceu. Violeta a avut o tangenta cu Mihai cand a
fost gasita pe jos in baie de Antonia.. Amintiri neplacute zise ea...
- Unde te duci Vio , asa grabita?!:>
- Departe de voi, in orice caz..
Gaby:Hai cu noi! O sa te distrezi de minune!!!
-Nu prea cred. Asa ca incepe sa fuga.. Si ajunge in fata casei lui Vanessa dintr-o data ii se face foarte frig! Se simte urmarita asa ca
nu ezita si ciocane la usa. In fata usii iese Vanessa uimita ca pana la urma venise.. Intra in casa erau mai multe fete de la ele din clasa
deci nu era problema ca era cineva necunoscut, dar asta sa fie totul?!... Violeta vede o umbra urcand sus pe scari si se uita la ea.. mai
coboara doua scari si se duce sus....
- Hei Vanessa , am nevoie la baie.. unde.. ii taie propozitia
-Sus pe scari si la dreapta... Violeta urca sus pe scari .. treapta cu treapta se duce sus si vede umbra in fata usii baii.. si intra si ea.
Intra isi zareste fata in oglinda , o i-a cu cu greata se spala pe fata si se uita in dulapul oglinzii dupa vre-un medicament nu gaseste nici
unul, dar atunci cand inchide usa dulapului pe oglinda era scris cu sange " Tu m-ai omorat!" si o i-a in fuga pe scari si o anunta pe
Vanessa ca trebuie sa plece acasa ca nu se simte bine!
Ajunge acasa isi saluta familia si fuge direct in camera.Inspectand lucrurile Antoniei se imbraca cu bluza ei. Si gaseste o pagina goala si
dintr-o data apare un scris atat de familiar si totusi bizar ... Speriata scapa biletul din mana.. dar se apleaca dupa el si incepe sa citeasca
" Violeta m-ai dezamagit.. Eu eu eu am facut totul pentru tine, si tu m-ai abandonat. Ai zis ca mereu ma pot baza pe tine si tu nu ai
fost acolo cand am avut nevoie de tine! Ai fost sora mea , si mi-ai jurat ca orice s-ar intampla mi-ai fi fost alaturi! Si nu ai fost!
Imi pare rau ca te-am crezut! Erai cu tipi aia , m-ai facut sa sufar si tot nu te-am lasat! Eu acum imi i-au adio de la tot! Sper sa iti
dai seama ca eu te astept.. ca intr-o zi sa iti dai seama despre ce vorbesc si sa fim dinou impreuna!!! Pa sora mea. Te iubesc" Si lacrimile
incepuse sa ii curca deasupra biletului.. Acestea fiind spuse ea iese din casa, afara ploua .. si fuge pe podul lor , acolo s-au jucat de
cand erau mici. Si sta asteapta, o ora , doua se da batuta si cand sa plece un vant puternic o impinge inapoi si o face sa ramana nemiscata
si in fata ei vantul i-a forma unui om.. dar nu al orcarei era ea.. era fata mereu zambitoare! Era fata de aur era Antonia.. dar ceva era
schimbata la ea.. era furioasa...
- Buna Violeta , vad ca in sfarsit ti-ai dat seama ce am vrut sa zic.
- Da:(.. Imi este dor de tine..
- Tu m-ai lasat sa ma duc acolo. Tu nu m-ai abandonat. Tu nu ai venit dupa mine..Si o sa vii cu mine..
Ea dispare si ii apare in spate Violetei.. Ea se sperie! si o i-a la fuga ii apare in fata ei ..
- Si cum imi ziceai "Sora" ?! Ti-am fost alaturi la prima despartire. Eu nu am liniste pana cand tu nu vei fii dinou cu mine ,cum
ne-am jurat!Ca nimic nu ne v-a desparti.
- Da.. dar nu sunt pregatita! M-a gandeam ca o sa ma astepti pana cand am sa mor din cauza soartei..
- Eu nu mai am de asteptat! Nu mai am timp de dat pentru nimic in lume. Esti cu mine. Sau te iau cu forta. Decizia iti apartine.. Ca cu mine
tot vei fii. Ai jurat ! Il respecti! M-ai auzit!
Si dispare si apare pe partea cealalta a podului.. si se apropie cu prasi micuti.. era translucida.. iar Violetei ii se facuse pielea de gaina
nu stia ce sa faca intr-un fel vroia sa fie langa ea, mai mult ca orice pe lume, dar se gandea ca nu asta este solutia si incepe sa tipe la ea
- IMI PARE RAU,imi pare foarte rau Antoo!!Sad(. Esti sora mea. Si sunt pregatita sa vin langa tine..
Antonia o i-a in brate si parca ii simte atingerea de parca era inca langa ea.. petrec asa momente bune.. dar..
Antonia o i-a de mana si o duce la cimitir.. si acolo erau parinti ei , parinti antoniei.. si multi dintre prieteni..
Erau la mormantul Antoniei si langa al ei scria " Violeta Pablo 1996-18.09.2013 Odihneste-te in pace iubita noastra fiica. Ne vom intalni pe
partea cealalta!" Violeta se duce langa parinti ei si le soptesc ca ii iubesc enorm dar asa este corect! isi pupa mama pe obraz...
- Cum stiu ei ca am murit ?
-Ca erai trista si te-ai dus la locul nostru a inceput furtuna, ai alunecat si ai cazut cu capul de ciment. Si asta a fost cauza morti!
- Este mai bine asa..
-Suntem dinou impreuna ! Si asta o sa fie bine!!
-Te iubesc!


Peste cateva zile , tot liceu aude de tragedie.. Si multi spun ca o prietenie asa de stransa nu au vazut! Si spera ca se intalnesc impreuna..
Si cine trece pe pod pe inserat le vad pe cele doua fete de aur jucandu-se impreuna le aud razand.. Dar aceasta tragedie a lasat in urma
o gramada de prieteni si mai ales familia.. La aniversarea lor de nastere parintii ambelor fete se aduna impreuna pe pod si vorbesc intre ei
cand erau ele mici , cat de mult le iubeau .. Cum ar fii vrut sa schimbe ceva ca acest lucru sa nu se schimbe...
Fetele aleg sa li se arate familiei de aniversarea zilei Antoniei de nastere deoarece era prima...
Parinti aduc suc , prajituri si se pun pe stanga.. dintr-o data incepe sa bata vantul.. si sa incepe ploaia.. o adevarata furtuna..
dar pe ei nu ii atinge ploaia.. si apar cele doua fete tinandu-se de mana si in fata lor, zambitoare..
-Mami , tati .. va iubim vrem sa stiti ca noi suntem bine si ne este dor de tine. Noi o sa va asteptam aici! Va rugam nu mai fiti suparati
noi suntem bine. Suntem impreuna acum si aici! Aveti grija de voi..
- Si noi va iubim. Fiti sigure ca o sa ne vedem!! Si ele dispar..
Parintii incep sa planga...
Asa se termina povestea celor doua fete.. care au ramas prietene pana la sfarsit. Acest lucru este tare greu de intalnit, dar aceste fete au
depasit orice obstacol si au ramas impreuna... Si acum sunt de nedespartit! O prietenie care a durat pana la


Ma credeti sau nu pana si eu m-am emotionat!Sad


The End!

Ave Andreea
Ave Andreea
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 116

Data de inscriere : 31/08/2013


Sus In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Re: Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Anna Dum Sept 01, 2013 10:01 am

tare....
Anna
Anna
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 201

Data de inscriere : 28/07/2013


Sus In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Re: Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Ionuţţţ. Dum Sept 01, 2013 10:39 am

Cat de tare e!!
NEXT Razz Razz Very Happy
Ionuţţţ.
Ionuţţţ.
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 349

Data de inscriere : 18/07/2013


Sus In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Re: Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Ave Andreea Dum Sept 01, 2013 2:36 pm

Am scris THE END!Smile))
Ave Andreea
Ave Andreea
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 116

Data de inscriere : 31/08/2013


Sus In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Re: Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Ionuţţţ. Dum Sept 01, 2013 11:42 pm

Poi si capitolul 2 ca e prea bunaaaa Very Happy
Ionuţţţ.
Ionuţţţ.
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 349

Data de inscriere : 18/07/2013


Sus In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Re: Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Ave Andreea Lun Sept 02, 2013 3:49 am

Este tot postat!:*
Ave Andreea
Ave Andreea
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 116

Data de inscriere : 31/08/2013


Sus In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Re: Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Alex Lun Sept 02, 2013 4:23 am

Ce supeeeeer! Shocked Very Happy 
Alex
Alex
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 333

Data de inscriere : 28/07/2013


Sus In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Re: Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Ave Andreea Lun Sept 02, 2013 1:57 pm

Multuumesc!Embarassed 
Ave Andreea
Ave Andreea
Nivel 2
Nivel 2

Mesaje : 116

Data de inscriere : 31/08/2013


Sus In jos

Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!! Empty Re: Prietenie pana la SFARSIT!!!! FINALUL POVESTI!!!!!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum